Deze woning kan best snel een leuke (vakantie) woning worden.
Dé notarisvergelijker van Nederland
De woning behoeft werk, maar met wat handigheid kan u voor deze prijs een prima (vakantie)huis realiseren.
Beneden in de woning twee kamers en kleine WC. Op de verdieping de hal, 2 kamers, keuken en bijkeuken. Hier zou u nog een badkamer moeten maken.
Stevig huis en het dak is in goede conditie. Is het rechterdeel van een twee-onder-één-kap.
Het perceel is ongeveer 1.500 m2 groot, , met veel fruitbomen en achter het huis de oude stallen.
Elektriciteit en water zijn aanwezig. Voor de afwatering is er een aansluiting op de riolering. De woning wordt nu met houtkachels verwarmd. Telefoon en/of Internet aansluiten is mogelijk.
Deze woning staat in Csernely. Csernely is een flink dorp met een kleine 1.000 inwoners en mooi gelegen ten opzicht van Szilvásvárad (9 km) en Eger (18 km). In Szilvásvárad komen vele toeristen voor de musea en natuurlijk de paarden. Eger is een flinke stad. Alle grote inkopen kunt u hier doen in de Tesco, de Obi, de Lidl etc. het centrum van Eger is heel gezellig. Hier vele terrassen, restaurants etc. Een bezoek aan de basiliek en de burcht zijn zeker aan te raden. Ook is dit een aangenaam wijngebied.
Woning met mogelijkheden om snel een vakantiehuis van te maken.
Aantal m2
Inhoud m3:
Perceeloppervlak m2:
Aantal slaapkamers:
Aantal badkamers:
Ligging
Neem contact op met de eigenaar van deze woning en plan direct met hem of haar de bezichting
- Verkoopprijs € 10959
- Vakantiewoning
- Telefoon:
0031 6 5111 2651